بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

فیلم Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn 2020 با دوبله فارسی

لیست تماشا +
تماشای تریلر ها
دانلود فیلم Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn 2020
+13

زندگی مشترک هارلی کویین و جوکر پس از حوادث فیلم Suicide Squad طبق برنامه پیش نرفته و این دو نفر از هم جدا شده‌اند که که زمینه‌ساز فیلم پرندگان شکاری خواهد شد. در ادامه هارلی گروهی با اعضای زن را تشکیل می‌دهد که قرار است با رومن سایونس (بلک ماسک) مواجه شوند. بااین‌حال، طبق یک شایعه بلک ماسک به‌‌دنبال پس گرفتن الماسی است که توسط کاساندرا کین دزدیده شده بود، اما این موضوع هنوز تایید یا تکذیب نشده و شاید تا زمان اکران فیلم برای جواب این سؤال باید صبر کنیم. همچنین در بخشی از تریلر به‌نظر می‌رسد که هارلی برای رومن سایونس (بلک ماسک) دردسر ایجاد کرده و این می‌تواند باعث مقابل هم قرار گرفتن این دو شخصیت داشته باشد، اما چیزی که مشخص است رومن با قناری سیاه در حال همکاری بوده که حالا دربرابر او قرار گرفته است......

توضیحات :
رتبه 1 در باکس آفیس 10th February 2020 با فروش آخر هفته $33.0M و فروش کل $33.0M
رتبه 2 در باکس آفیس 17th February 2020 با فروش آخر هفته $17.2M و فروش کل $59.3M
رتبه 3 در باکس آفیس 24th February 2020 با فروش آخر هفته $6.8M و فروش کل $72.3M
رتبه 6 در باکس آفیس 2nd March 2020 با فروش آخر هفته $4.1M و فروش کل $78.9M
از روز جمعه هفته گذشته اکران فیلم Birds of Prey and The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (پرندگان شکاری و رهایی رویایی یک هارلی کویین) با افتتاحیه‌ای بسیار پایین‌تر از انتظار آغاز شد. با اینکه پیش بینی می‌شد این فیلم از دنیای DC (دی سی) در سه روز اول اکرانش حدود ۵۰ میلیون دلار بفروشد، اما در نهایت فیلم Birds of Prey در سه روز اول اکرانش تنها ۳۳ میلیون دلار فروش کرد تا ضعیف‌ترین افتتاحیه فیلم‌های دنیای سینمایی DC را نیز به خود اختصاص دهد. همچنین فیلم مستقل شخصیت هارلی کویین تاکنون ۸۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است. بودجه ساخت فیلم Birds of Prey حدود ۸۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار اعلام شده و گفته می‌شود که این فیلم نیاز دارد تا حداقل بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی برای بازگشت سرمایه فروش کند.

پس از عملکرد ضعیف در گیشه، شرکت برادران تصمیم گرفت تا نام فیلم Birds of Prey را به Harley Quinn: Birds of Prey (هارلی کویین: پرندگان شکاری) تغییر دهد و از هم‌اکنون این تغییر نام در سینماهای محل فروش بلیط و سایت‌های آن از جمله Cinemark و AMC نیز اعمال شده است. هنوز مشخص نیست که این تغییر نام چقدر روی فروش فیلم تاثیر خواهد گذاشت، اما گفته می‌شود که این فیلم در ابتدا نیز قرار بود با این نام منتشر شود، اما در نهایت از تصمیم خود منصرف شدند. برخی اعتقاد دارند که برادران وارنر تصمیم دارد تا با تغییر نام نشان دهد که این فیلم در مورد شخصیت هارلی کویین است، اما فیلم Harley Quinn: Birds of Prey کار بسیار سختی را برای حفظ فروش خود در هفته‌های آینده دارد.

طی هفته‌های آینده فیلم‌هایی چون فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت)، فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)، انیمیشن Onward (به پیش) و فیلم Bloodshot (بلادشات) اکران خواهند شد که خطر بزرگی برای ادامه فروش فیلم Harley Quinn: Birds of Prey به حساب می‌آیند. مارگو رابی، مری الیزابت وینستد، جرنی اسمالت-بل، رزی پرز، ایوان مک گرگور، الا جی بسکو، کریس مسینا، استیون ویلیامز، فرانسوا چاو، مت ویلیگ، درک ویلسون، الی وانگ، دانا لی و تالون رید، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Birds of Prey حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کاتی یان وظیفه کارگردانی و کریستینا هادسون وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

تریلر


برای دانلود این تریلر اینجا را کلیک کنید
عوامل و نقش ها
لینک های دانلود
ورود به حساب کاربری+ ایجاد حساب کاربری
برچسب ها
فیلم های پیشنهادی به شما