آدرس جدید سایت
https://skyfilm14.pw

بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

سریال The Undoing

لیست تماشا +
تماشای تریلر ها
دانلود سریال The Undoing 2020
+15

داستان سریال بر روی زنی به نام گریس ساکس تمرکز دارد که زندگی رویایی خود را سپری می کند و به تمام چیزهایی که در زندگی خواسته، رسیده است. او یک درمان شناس موفق است که در شرف انتشار اولین کتابش قرار دارد و علاوه بر داشتن همسری فداکار، پسر جوانی دارد که در نیویورک و در یک مدرسه نخبه تحصیل می کند. اما چند هفته قبل از انتشار کتابش، شکاف بزرگی در زندگی گریس ایجاد می شود. او باید با مرگی خشونت آمیز، یک شوهر گم شده و زنجیره ای از افشاگری ها وحشتناک روبرو شود. حال، بعد از یک فاجعه وحشتناک، عمومی و رو به گسترش، گریس باید زندگی قبلی خود را نابود کند و زندگی جدیدی را برای خود و پسرش بنا کند…

توضیحات :
ماه فرودین امسال بود که شبکه HBO اعلام کرد شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث عقب افتادن زمان شروع پخش سریال The Undoing (عمل‌زدایی) تا پاییز امسال شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش جدید این مینی سریال مورد انتظار تایید و اعلام شده است. شبکه HBO با انتشار تیزر تریلری جدید اعلام کرد که پخش سریال The Undoing از روز یکشنبه، ۲۵ اکتبر (۴ آبان) آغاز خواهد شد. این سریال اقتباسی از رمانی به‌نام You Should Have Known اثر جین هانف کورلیتز است.

سریال The Undoing داستان گریس و جاناتان فریزر که در حال زندگی کردن در تنها زندگی‌ای که تاکنون برای خودشان خواسته‌اند، را دنبال می‌کند. بااین‌حال، یک شب با وقوع یک مرگ و زنجیره‌ای از افشاگری‌ها و اتفاقات ترسناک، باعث تغییر همه چیز می‌شود. گریس که یک روان شناس موفق بوده، حالا باید با مصیبتی که در حال گسترش است و همچنین روش‌ها و نصحیت‌هایی که خودش به‌عنوان روان‌شناس به دیگران پیشنهاد می‌داد و اکنون برای وی عمل نمی‌کند، کنار بیاید و آن را پشت سر بگذارد و حالا باید زندگی قبلی خود را کنار گذاشته و زندگی جدیدی برای تنها فرزندش و خانواده‌اش درست کند.

نیکول کیدمن در نقش گریس فریزر، هیو گرانت در نقش جاناتان فریزر، دونالد ساترلند، نوآ جوپ، ادگار رامیرز، لی‌لی ریب، نوما دومزونی، سوفی گرابول، ماتیلده د آنجلیس، اسمائیل کروز کوردووا، فالا چن، ماریا دیزیا و مایکل دواین، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Undoing حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. دیوید ای کلی وظیفه نوشتن فیلمنامه و سوزان بیر وظیفه کارگردانی تمامی قسمت‌های این مینی سریال جدید شبکه HBO را بر عهده داشته‌اند.

تریلر


برای دانلود این تریلر اینجا را کلیک کنید
عوامل و نقش ها
لینک های دانلود
ورود به حساب کاربری+ ایجاد حساب کاربری
برچسب ها
سریال های پیشنهادی به شما